Ši informacija yra skirta naudojantiems apsauginius darbo drabužius, kuriuos kuria ir gamina Berendsen Sourcing AB - žiūr. CE ženklu pažymėtą etiketę su darbo drabužio paskirtį nurodančiais standartais.

Visi apsauginiai darbo drabužiai, kuriems yra taikoma ši instrukcija, kuriami atsižvelgiant į ES direktyvą 89/686/EEG. Šie darbo drabužiai atitinka apsauginei aprangai ES keliamus reikalavimus ir yra atitinkamai ženklinami.

NAUDOJIMAS ir PRIEŽIŪRA
Netinkamas darbo drabužių naudojimas ne tik kelia pavojų žmogaus saugumui, bet ir atleidžia gamintoją nuo atsakomybės ir visų jam taikomų įsipareigojimų. Gamintojas neprisiima atsakomybės, kai drabužiai yra naudojami ne pagal instrukciją. Sugadinti drabužiai turi būti taisomi ta pačia medžiaga arba pakeičiami naujais, kad būtų užtikrintas dėvinčiojo saugumas.

- Gerai matoma apranga
Siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą, reikia atidžiai stebėti, kad darbo drabužiai būtų švarūs. Remiantis laboratorijose atliekamais testais, nurodomas maksimalus leistinas skalbimų skaičius. Apranga negali būti ištepta ar dėvima netinkamai. Labai svarbu įvertinti drabužio fluorescencines savybes ir gebėjimą atspindėti šviesą po kiekvieno skalbimo.

- Atsparumas ugniai
Darbo drabužiai turi būti tinkamai dėvimi, t.y. drabužis ar jų komplektas turi būti užsegti. Kelnės ir berankovis kombinezonas dėvimi kartu su švarku ar marškiniais, kurie atitinka to paties lygio apsaugą. Suvirinimo metu apsauginiai marškiniai tokiu atveju dėvimi kaip švarkas, t.y. jie negali būti sukišti į kelnes ar kombinezoną. Ventiliuojami nugaroje darbo drabužiai suteikia geresnę apsaugą, tačiau būkite atsargūs ir neįsipainiokite. Jei drabužis suteptas degiomis medžiagomis, jis prarandą savybę sustabdyti ugnies plitimą.

- Apsauga nuo chemikalų
Darbo drabužiai, kurie apdorojami anglies fluoridu, t.y. drabužiai su apsauga nuo skystųjų chemikalų (žiūr. drabužio etiketę) turi būti pakartotinai impregnuojami skalbimo ir džiovinimo proceso metu (geriausia kaskart) tam, kad išlaikytų savo atsparumo chemikalams savybes.

Jūsų saugumui užtikrinti drabužiai turi būti skalbiami tik pramoniniu būdu!

Mūsų darbo drabužiai sertifikuoti:

Mūsų įmonė sertifikuota:

http://www.berendsen.lt/ap
http://www.berendsen.lt/ap
Apie mus

Apie mus

Skaityti daugiau
http://www.berendsen.lt/darbo-drabuziai
http://www.berendsen.lt/darbo-drabuziai
Darbo drabužiai

Darbo drabužiai

Skaityti daugiau
http://www.berendsen.lt/kilimeliai
http://www.berendsen.lt/kilimeliai
Kilimėliai

Kilimėliai

Skaityti daugiau