Apie

Svarbiausi dalykai – kiekvieną dieną

„Berendsen“ teikia visapusišką tekstilės nuomos ir skalbimo paslaugas įvairiausių sričių bendrovėms. Mes siūlome viską – specializuotą darbui pritaikytą aprangą, kilimėlių ir šluosčių nuomą bei higienos įrangą tualetuose ir vonios kambariuose. Visose verslo srityse – svetingumo, sveikatos priežiūros, darbo drabužių ir infrastruktūros sektoriuose – bendradarbiaujame su tūkstančiais organizacijų visoje Europoje.

Mūsų vizija

Sklandus bendradarbiavimas su klientais ir nuolatinės inovacijos visuose įmonės procesuose garbingai užtikrina lyderiaujančią poziciją rinkoje, padeda kurti naujus standartus ir plėtoti kokybiškas pslaugas, atitinkančias visų suinteresuotųjų šalių poreikius.

Mūsų misija

Dirbame tam, kad kurtume pridėtinę vertę savo klientams teikiant tekstilės, higienos ir saugumo sprendimus.

Mūsų vertybės

Ryžtas

Esame pasiryžę savo klientams suteikti nepriekaištingos kokybės paslaugas ir siekiame pasinaudoti kiekviena nauja galimybe, kuri padėtų mums augti ir stiprinti savo poziciją. Nebijome iššūkių, dirbame su atsidavimu ir siekiame užsibrėžtų tikslų.

Rūpestis

Mes rūpinamės savo darbo kokybe, žmonėmis, su kuriais dirbame, ir aplinka, kuri mus supa. Skiriame laiko išklausyti kliento pageidavimus, žvelgiame į priekį ir siekiame užmegzti ilgalaikius ryšius, kuriuos lydi rūpestis ir pagarba vienas kitam.

Pasitikėjimas

Esame tikri dėl vienas kito veiksmų – skatiname savo darbuotojus būti iniciatyviais ir ieškoti inovatyvių sprendimų. Drąsiname juos pasitikėti vienas kitu – įgaliname tinkamus žmones įveikti numatytus įššūkius sėkmingai ir laiku.

Komandinis darbas

Norime būti daugiau nei tiekėjais – kuriame stiprius ryšius tarp savo komandos narių, bendraudami su klientais ir partneriais. Sėkmė garantuota tada, kai su klientu dirbame kaip viena komanda, išnaudodami vienas kito stipriąsias puses ir užmegzdami ilgalaikius santykius.

Sauga

Saugos problemas visuomet nagrinėjame iš esmės, ne vien „gydome“ simptomus. Toks požiūris aktyviai padeda mums siekti mūsų tikslo, kuris yra tapti taupia, novatoriška bendrove, kurios kiekvienas darbuotojas kasdien po darbo saugiai grįžta namo. Taip sukuriama visiems naudinga visiško saugumo kultūra.

Sąžiningumas

Mes įvykdome savo įsipareigojimus – tokiu būdu įgauname pasitikėjimą ir parodome savo vidinę stiprybę. Savo vertybių laikomės visose situacijose, esant bet kokioms aplinkybėms, kad ir kaip sunku būtų.

Buksepresse3

Mūsų istorija

Berendsen plc (prieš tai „The Davis Service Group Plc“) yra Europos lyderė tekstilės, higienos ir saugos sprendimų bendrovė, užimanti pirmaujančias pozicijas daugumoje rinkų, kuriose dirbame. Bendrovė yra įtraukta į Londono vertybinių popierių biržą.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.