Apie

Svarbiausi dalykai – kiekvieną dieną

„Berendsen“ teikia visapusišką tekstilės nuomos ir skalbimo paslaugas įvairiausių sričių bendrovėms. Mes siūlome viską – specializuotą darbui pritaikytą aprangą, kilimėlių ir šluosčių nuomą bei higienos įrangą tualetuose ir vonios kambariuose. Visose verslo srityse – svetingumo, sveikatos priežiūros, darbo drabužių ir infrastruktūros sektoriuose – bendradarbiaujame su tūkstančiais organizacijų visoje Europoje.

Mūsų vizija

Vis labiau komplikuotame ir fragmentuotame pasaulyje vis didesnę reikšmę įgauna universalių paslaugų teikėjų vaidmuo – jie siūlo sprendimus, tenkinančius naudotojų lūkesčius ir taip užsitikrina savo sėkmę. „Elis“ įmonė tiki, kad tai pasiekti galima tik per dėmesingumą, užsispyrimą ir lankstumą, išnaudojant visas turimas priemones

Mūsų misija

Būdami geriausiu savo dabartinių ir būsimų klientų partneriu, mes projektuojame, rengiame ir pateikiame specialiai pritaikytus sprendimus, kuriančius vertę klientams ir galutiniams naudotojams

Mūsų vertybės

Vertybės, kuriomis „Elis“ visuomet rėmėsi – pagarba kitiems, pavyzdingumas, sąžiningumas ir atsakomybė –yra mūsų veiksmų atskaitos sistema bei įkvėpimo šaltinis pasirinkimams.

Buksepresse3

Trumpai apie „Berendsen“

„Berendsen“ priklauso „Elis SA“ grupei; tai yra tarptautinė tekstilės, higienos ir ūkio priežiūros paslaugas teikianti įmonė, pirmaujanti šioje srityje daugelyje iš 28 Europos ir Lotynų Amerikos šalių, kuriose įmonė vykdo savo veiklą. Įmonė listinguojama Paryžiaus „Euronext“ biržoje.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.