Korporatyvinė atsakomybė

Tvaraus augimo užtikrinimas

Įmonės atsakomybė yra neatsiejama „Elis“ dalis. Ji lemia mūsų ilgalaikę strategiją ir galimybes laimėti bei išlaikyti verslą. Esame įsipareigoję siekti realios socialinės ir aplinkos apsaugos atsakomybės pažangos. Kad ir kas tai būtų – vandens, elektros energijos taupymas, valymo priemonių naudojimo mažinimas, „ekoprojektų“ įgyvendinimas ar tiekimo kanalų poveikio mažinimas – visi „Elis“ darbuotojai įsipareigoję laikytis mūsų ambicingos socialinės atsakomybės (CSR) politikos. Įmonės viduje pagrindinis dėmesys skiriamas darbuotojų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Sritys, kurioms skiriame daugiausia dėmesio

Our stakeholders hero

Ryšys su suinteresuotaisiais asmenimis

Mes palaikome ryšį su pagrindiniais suinteresuotaisiais asmenimis, kad suprastume jų poreikius bei lūkesčius ir visiems pateiktume optimalių rezultatų.

Illustrate community with employees.jpg

Darbuotojai

Mūsų darbuotojai yra pagrindas teikiant paslaugą, todėl jų kompetencija yra svarbi mūsų sėkmės dalis. Mes suteikiame savo darbuotojams galimybę nuolatos tobulėti, todėl esame tikri, kad visada turime tinkamą žmogų tinkamoje vietoje.

Berendsen cage driver truck.jpg

Darbo sauga ir darbuotojų sveikata

Sveikatos ir saugos užtikrinimas yra mūsų prioritetas. Visi „Berendsen“ įmonėje ar su įmone dirbantys asmenys turi teisę į saugią ir sveiką darbo aplinką.

Laundry worker garment.jpg

Atsakinga tiekimo sistema

Mes ir toliau siekiame didesnio efektyvumo bendradarbiaudami su savo tiekėjais, norėdami optimizuoti mūsų socialinės atsakomybės politikos įgyvendinimą.

Insights_Elis

Novatoriški ir veiksmingi sprendimai

Mes nuolat diegiame įnovatyvius sprendimus, kurie padeda siekti geresnių rezultatų mūsų klientams ir mums patiems.

Outsourcing hero

Veiklos aplinkos efektyvumas

Suprantame, kad vandens, energijos, cheminių medžiagų, naftos ir dujų atsargos yra ribotos, brangios ir svarbios aplinkai, todėl siekiame sumažinti mūsų vartojamų išteklių kiekius ir gerinti veiklos efektyvumą.

Mūsų strateginis darbo metodas

Suprantame, jog korporatyvinė atsakomybė yra svarbi kaip ilgalaikė sėkmė mūsų bendrovei. Palaikome glaudžius ryšius su pagrindiniais mūsų veikla suinteresuotais asmenimis, siekdami suprasti jų lūkesčius. Mūsų atsakomybė turi didesnės nei bet kada įtakos mūsų sugebėjimui pritraukti ir išsaugoti klientus, darbuotojus, investuotojus ir tiekėjus. Be to, ji padeda mums stiprinti ryšius su vietos bendruomenėmis, pramonės partneriais ir priežiūros institucijomis, užtikrindama mūsų veiklos tęstinumą.

Our CR focus areas.png

Sritys, kurioms skiriame daugiausia dėmesio

icon_international_blue

Etikos kodeksas

Bendri „Elis“ ir visų mūsų darbuotojų principai apibendrinami taip: Sąžiningumo, atsakomybės ir pavyzdingumo demonstravimas mūsų veiksmuose; Pagarba kiekvieno asmens teisėms ir orumui; Draugiška aplinkai elgsena; Įstatymų ir taisyklių laikymasis; Nuolatinis savo veiklos rezultatų tobulinimas.

icon_innovation_blue

Apdovanojimas už novatorišką prausyklų sprendimą

Rugpjūtį mūsų prausyklų verslo padalinys Nyderlanduose gavo Nacionalinį verslo sėkmės apdovanojimą už sanitarinius higienos sprendimus. Šį apdovanojimą teikia olandų televizijos programa „Sėkmės faktorius“. Mūsų prausyklų verslas taip pat buvo nominuotas gauti „Geriausios Nyderlandų bendrovės“ ir „Novatoriškiausios bendrovės“ apdovanojimus.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.