Korporatyvinė atsakomybė

Užtikrinti tvarią plėtrą

Korporatyvinė atsakomybė – neatskiriama bendrovės „Berendsen“ veiklos dalis. Ji turi įtakos mūsų ilgalaikei strategijai ir gebėjimui pritraukti ir išsaugoti klientus. Mes toliau sunkiai dirbame, siekdami į mūsų kasdienius sprendimus integruoti aukštus etikos ir socialinės atsakomybės standartus. Didžiuojamės, kad atidžiai sekame mūsų veikla suinteresuotų asmenų lūkesčius ir siekiame didinti savo galimybes patenkinti laikui bėgant kintančius jų reikalavimus.

Mūsų strateginis darbo metodas

Suprantame, jog korporatyvinė atsakomybė yra svarbi kaip ilgalaikė sėkmė mūsų bendrovei. Palaikome glaudžius ryšius su pagrindiniais mūsų veikla suinteresuotais asmenimis, siekdami suprasti jų lūkesčius. Mūsų atsakomybė turi didesnės nei bet kada įtakos mūsų sugebėjimui pritraukti ir išsaugoti klientus, darbuotojus, investuotojus ir tiekėjus. Be to, ji padeda mums stiprinti ryšius su vietos bendruomenėmis, pramonės partneriais ir priežiūros institucijomis, užtikrindama mūsų veiklos tęstinumą.

Our CR focus areas.png

Sritys, kurioms skiriame daugiausia dėmesio

icon_innovation_blue

Apdovanojimas už novatorišką prausyklų sprendimą

Rugpjūtį mūsų prausyklų verslo padalinys Nyderlanduose gavo Nacionalinį verslo sėkmės apdovanojimą už sanitarinius higienos sprendimus. Šį apdovanojimą teikia olandų televizijos programa „Sėkmės faktorius“. Mūsų prausyklų verslas taip pat buvo nominuotas gauti „Geriausios Nyderlandų bendrovės“ ir „Novatoriškiausios bendrovės“ apdovanojimus.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.