Mūsų darbuotojai

Investavimas į savo darbuotojus

Nuolat tobuliname savo darbuotojų įgūdžius, komunikaciją ir užimtumą, užtikriname saugią darbo aplinką, kad skatintume bei suteiktume savo darbuotojams priemonių siekti sėkmės. Esame įsipareigoję įtraukti, skatinti, apdovanoti ir pripažinti savo darbuotojus.

Darbuotojų dalyvavimas bendrovės veikloje

Žinome, kad, darbuotojams aktyviai dalyvaujant bendrovės veikloje, didėja darbo našumas ir sutaupoma išlaidų. 2015 m. atlikome kas dvejus metus vykdomą darbuotojų apklausą, išanalizavome ir paskelbėme jos rezultatus. Apklausoje dalyvavo 13 000 darbuotojų – 84 proc. mūsų personalo.

Daugiausiai dėmesio – įvairovei

Mūsų tikslas yra sukurti darbo kultūrą, kurioje yra vietos visiems. Mes norime išnaikinti diskriminaciją ir skatiname mūsų personalo įvairovę. Norime, kad mūsų darbuotojai atspindėtų bendruomenes, kuriose dirbame, ir kad kiekvienas mūsų darbuotojas jaustųsi gerbiamas ir sugebėtų dirbti kaip galima geriau

Darbuotojų įgūdžių ugdymas

Mūsų Lyderystės efektyvumo ir raidos (angl. Leadership Effectiveness and Development, LEAD) modelis padeda nustatyti tiek aukštesniojo rango, tiek gamyklų vadovų elgseną, kuri, mūsų nuomone, yra veiksmingiausia, norint ateityje pasiekti sėkmės.

Išsamus pristatymas naujiesiems bendradarbiams

Pirmasis įspūdis labai svarbus, tad kiekvieno darbuotojo priėmimui kruopščiai ruošiamės.

Sveikatos ir saugos kaip prioriteto užtikrinimas

Sveikatos ir saugos užtikrinimas yra mūsų prioritetas. Visi „Elis“ įmonėje ar su įmone dirbantys asmenys turi teisę į saugią ir sveiką darbo aplinką. „Elis“ laikosi galiojančių sveikatos, higienos ir saugos reikalavimų darbo vietoje, imasi visų reikiamų priemonių įstatymais numatytai darbo vietos kokybei užtikrinti.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.