Mūsų darbuotojai

Investicijos į darbuotojus naujai strategijai įgyvendinti

Mes stipriname darbuotojų įgūdžius, geriname bendravimą su jais ir skatiname juos labiau dalyvauti bendrovės veikloje, o taip pat užtikriname saugią darbo aplinką, kad galėtume suteikti mūsų darbuotojams galių ir galimybių įgyvendinti mūsų naująją strategiją. Mes siekiame įtraukti darbuotojus, pripažinti ir atlyginti jų indėlį į bendrovės veiklą.

Darbuotojų dalyvavimas bendrovės veikloje

Žinome, kad, darbuotojams aktyviai dalyvaujant bendrovės veikloje, didėja darbo našumas ir sutaupoma išlaidų. 2015 m. atlikome kas dvejus metus vykdomą darbuotojų apklausą, išanalizavome ir paskelbėme jos rezultatus. Apklausoje dalyvavo 13 000 darbuotojų – 84 proc. mūsų personalo.

Daugiausiai dėmesio – įvairovei

Mūsų tikslas yra sukurti darbo kultūrą, kurioje yra vietos visiems. Mes norime išnaikinti diskriminaciją ir skatiname mūsų personalo įvairovę. Norime, kad mūsų darbuotojai atspindėtų bendruomenes, kuriose dirbame, ir kad kiekvienas mūsų darbuotojas jaustųsi gerbiamas ir sugebėtų dirbti kaip galima geriau

Darbuotojų įgūdžių ugdymas

Mūsų Lyderystės efektyvumo ir raidos (angl. Leadership Effectiveness and Development, LEAD) modelis padeda nustatyti tiek aukštesniojo rango, tiek gamyklų vadovų elgseną, kuri, mūsų nuomone, yra veiksmingiausia, norint ateityje pasiekti sėkmės.

Bendravimas su darbuotojais

Pirmasis įspūdis yra labai svarbus, todėl bendrovės vidaus tinkle esame patalpinę išsamią ir lanksčią priemonę, padedančią naujiems darbuotojams integruotis į komandą ir suteikiančią jiems galimybę pagal poreikį keisti informaciją apie save.

Darbuotojų sveikatos ir saugos užtikrinimas

Nors dirbame daugelyje šalių ir turime laikytis jų vietos (tiek teisės aktų, tiek geriausios praktikos) standartų, norime pasiekti standartą, kuris neapsiriboja vien įstatymų reikalavimų vykdymu. Visose savo veiklos srityse siekiame įdiegti geriausias savo kategorijoje sveikatos priežiūros ir saugos sistemas, užtikrinsiančias geresnius mūsų darbo rezultatus. Mūsų tikslas – pasiekti, kad darbo vietoje nebūtų jokių nelaimingų atsitikimų.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.