Suinteresuotieji asmenys

Verslo dalyvių įtraukimas ir supratimas

Dirbdami kartu su pagrindiniais verslo dalyviais galime užtikrinti, kad mūsų veikla duos optimaliausius rezultatus mums visiems.

Klientai

Reguliariai renkame klientų atsiliepimus apie mūsų paslaugas ir inovacijas. Taip pat atsižvelgiame į klientų lojalumo apklausos programą, kas mėnesį skelbiame pagrindinius veiklos indikatorius (KPI).

Darbuotojai

Išnaudojame įvairius darbuotojų įtraukimo kanalus, įskaitant kas dvejus metus atliekamas grupines darbuotojų apklausas.

Investuotojai

Vykdantysis direktorius reguliariai susitinka su investuotojais ir potencialiais investuotojais, reguliariai gauna brokerių ir patarėjų pasiūlymus, kurie aptariami taryboje.

Atsakinga tiekimo grandinė

Dirbame su ribotu didžiųjų tiekėjų skaičiumi, su jais užmezgėme stiprius ilgalaikius santykius, leidžiančius pabrėžti mūsų CR politikos laikymąsi. Mūsų tvaraus pirkimo politika aprašyta mūsų Tvaraus ir etiško pirkimo įstatuose.

Pramonės partneriai

Pagrindinėse savo rinkose per prekybos asociacijas dirbame su platesne tekstilės paslaugų industrija, aptariame su teise, techniniais standartais ir saugumu susijusias problemas.

Vietos bendrijos

Mes suvokiame, kad mūsų įmonės yra bendruomenių dalis, o jose dirbantys žmonės yra iš vietinės aplinkos. Mes aktyviai bendradarbiaujame su šiomis bendruomenėmis, remiame vietines iniciatyvas siekdami užtikrinti, kad mūsų indėlis būtų naudingas ir didintų tolimesnį įdarbinimą.

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.