Pirkti paslaugas – prasminga

Kodėl turėtume pirkti paslaugas?

Sprendimas pirkti tekstilės ir higienos paslaugas iš nepriklausomo tiekėjo – sumanus verslo sprendimas. Perkant paslaugas, atsiranda daugiau laisvo laiko, vietos, personalo, kapitalo ir išteklių, kuriuos galima tikslingiau panaudoti plėtrai skatinti, o ne logistikai valdyti.

Mažiau streso

Mes prisiimame visą atsakomybę už savo klientų tekstilės, higienos ir ūkio priežiūros paslaugų sprendimus. Klientai gali būti tikri, kad jų naudojami tekstilės gaminiai bus paruošti, kai tik to reikės ir kaip tik to reikės – švariai išskalbti ir tvarkingi. 45 000 mūsų darbuotojų pasiryžę įvykdyti šį pažadą.

Rezultatai pranoksta lūkesčius

Daugeliui mūsų klientų tekstilės ir higienos sprendimai yra reikalingi, siekiant vykdyti tarptautinius higienos reikalavimus. Mes ne tik įvykdome tokius reikalavimus – mes siekiame padaryti daugiau ir geriau, kad sukurtume dar švaresnę ir saugesnę aplinką, o mūsų klientai galėtų būti ramūs, jog jų pareigos yra įvykdytos.

Geresnė kontrolė

Mes esame naujovių diegimo priešakyje. Mūsų mikroschemų technologija suteikia mums galimybę sekti ir stebėti mūsų klientų tekstilės gaminius. Mes žinome, kam jie priklauso, kaip dažnai jie naudojami, kur jie dėvimi, kaip jie prižiūrimi ir kada jie buvo paskutinį kartą valyti. Ši informacija naudojama optimizuoti mūsų sprendimus ir pritaikyti juos klientų verslo poreikiams. Geresnė kontrolė neretai reiškia mažesnes išlaidas.

Mažesnis poveikis aplinkai

Mes, kaip ir mūsų klientai, rimtai žiūrime į mūsų veiklos poveikį aplinkai. Klientai žino, kad, bendradarbiaujant su mumis, nuolat gerės jų pačių veiklos ekonomiškumas, o tai tiesiogiai reikš mažesnes sąnaudas ir mažesnį aplinkai daromą poveikį. Kartu su tiekėjais ir klientais nuolat siekiame nustatyti novatoriškų iniciatyvų, padėsiančių dar labiau sumažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai ir padidinti mūsų darbo kokybę bei veiklos procesų ekonomiškumą.

Geresnis įvaizdis

Viskas, ką bendrovė daro, bendraudama su savo klientais, turėtų būti nukreipta jos prekių ženklo gerinimui. Būtent todėl mes turime nuosavą dizaino centrą, kuris mūsų klientams kuria firminius ir individualius sprendimus, - nuo uniformų iki kilimėlių - kurie gali būti naudojami visur. Mes užtikriname aukščiausią mūsų paslaugų ir produktų kokybę, padėsiančią už priimtiną kainą sustiprinti klientų prekių ženklus. Mikroschemų technologija suteikia mums galimybę paimti, išskalbti ir grąžinti klientų gaminius įprastinės veiklos metu, o tai padeda mažinti išlaidas. Be to, mūsų verslo dydis ir apimtis reiškia, kad aukštos kokybės produktus galime pateikti itin konkurencingomis kainomis.

Textile outsourcing.jpg

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.