Darbo drabužiai

Geresnė apsauga

Statybininkų, įrenginių operatorių, maisto gamybos procese dirbančių darbuotojų, viešojo maitinimo įstaigose dirbančių padavėjų ir virėjų uniformos gali turėti ne vieną paskirtį. Jos privalo leisti juos dėvintiesiems jaustis išdidžiai ir žinoti, kad jie yra tinkamai apsaugoti nuo aplinkos pavojų, o taip pat neleisti jiems užteršti medžiagų, su kuriomis jie dirba. Bendrovės „Berendsen“ pagalba renkantis ir prižiūrint darbo rūbus užtikrina, kad visi šie trys reikalavimai bus įvykdyti.

Pritaikyta jums

Viskas, ką darome, yra pritaikyta individualiam klientui. Klientai žino, kad prisiimame visišką atsakomybę už jų darbo rūbus, o tai reiškia, kad jie turi daugiau vietos ir laiko, kurį gali skirti savo bendrovės plėtrai, tuo tarpu, kai mes jiems pristatysime tekstilės gaminių ir suteiksime paslaugų, kuriomis jie galės didžiuotis.

High visibility 2.jpg

Kodėl didžiausios Europos bendrovės naudojasi mūsų paslaugomis

icon_garments_green

Sertifikuoti rūbai

icon_calendar_green

Rūbai visada yra, kai jų reikia

icon_laundry_green

Ekonomiškas sprendimas

icon_diversity_green

Visą dėmesį galima skirti pagrindinei veiklai

Kodėl turėtumėte pirkti paslaugas?

Sprendimas pirkti tekstilės ir higienos paslaugas iš nepriklausomo tiekėjo –sumanus verslo sprendimas. Perkant paslaugas, atsiranda daugiau laisvo laiko, vietos, personalo, kapitalo ir išteklių, kuriuos galima tikslingiau panaudoti plėtrai skatinti, o ne logistikai valdyti.Tinkama tekstilės gaminių priežiūra yra svarbus higienos aspektas. Mes turime daugiau nei 100 metų profesionalios tekstilės gaminių priežiūros patirtį, kuri mums padeda užtikrinti, kad jūsų gaminius tinkamai apsaugosime ir grąžinsime jums.

Skaityti daugiau
Outsourcing hero
Connected-workwear-petrochemical-industry

Gaukite daugiau informacijos, naudodami darbo rūbų tinklą

Mūsų novatoriškoji darbo rūbų sekimo sistema suteikia jums galimybę sekti kiekvieną darbo rūbą; tai reiškia, kad jūs visada žinosite, ar personalas reguliariai keičia ir laiku grąžina darbo rūbus. Visus duomenis galima nesunkiai fiksuoti priežiūros tikslams.

Su malonumu padėsime

Mes su jumis susisieksime per dvi darbo dienas. Būtina užpildyti visus laukus.

Ar esate mūsų klientas?

Jus taip pat galėtų sudominti...

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.