Pritaikyta maisto pramonei

Visapusiškos paslaugos sprendimas aukštesnio lygio higienos kontrolei užtikrinti

Maisto ir gėrimų pramonei keliami vis didesni higienos reikalavimai. Tačiau dažnai dėl tokių reikalavimų ir gausybės saugos standartų gali būti sunku rasti tinkamus darbo rūbus.Negi nenorėtumėte žinoti, kad turėti jums darbo rūbus tiekiantį partnerį, su kuriuo viskas tampa paprasčiau? „Berendsen“ jau daugelį metų aiškinasi higienos reikalavimus ir per tą laiką sukaupė gausios patirties, kurdama gaminius, padedančius apsaugoti tiek jūsų darbuotojus, tiek produkciją.

Nepalikite nieko likimo valiai

„Berendsen“ gerai supranta, kaip kinta maisto ir gėrimų pramonės standartai ir poreikiai – tai reiškia, kad mes galime jums padėti suformuoti bendrovės aprangos kodą, atitinkantį jūsų siekiamą funkcionalumą ir higienos reikalavimus ir suderintą su nacionaliniais bei tarptautiniais standartais.Tinkama tekstilės gaminių priežiūra yra svarbi higienos dalis. Mes turime daugiau nei 100 metų patirtį profesionalios tekstilės gaminių priežiūros srityje ir galime užtikrinti, kad jūsų tekstilės gaminiai jums bus grąžinti tinkamai apsaugoti.

Extra.jpg

Svarbiausi dalykai – kiekvieną dieną

Diena po dienos, valanda po valandos

04:30

Pažvelgę žinokite rizikos laipsnį

Mūsų produktų linijos "FoodSafety" gaminiai yra aiškiai pažymėti atitinkamomis spalvomis, kad jūs ir jūsų darbuotojai visuomet žinotumėte, ar dėvite tinkamus aplinkai skirtus rūbus. Šie rūbai optimaliai tinka, kai: darbuotojams dirbti tam tikrose zonose yra reikalingas leidimas, egzistuoja didelė maisto užteršimo rizika, būtina užtikrinti aukšto lygio higieninę apsaugą.

Gaukite daugiau duomenų, naudodami išmaniuosius rūbus

Mūsų novatoriškas išmaniųjų rūbų sprendimas suteikia jums galimybę sekti kiekvieną rūbą; tai reiškia, kad jūs visada žinosite, ar personalas reguliariai keičia ir laiku grąžina darbo rūbus. Visus duomenis galima nesunkiai fiksuoti priežiūros tikslams.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kodėl turėtumėte pirkti paslaugas?

Sprendimas pirkti tekstilės ir higienos paslaugas iš nepriklausomo tiekėjo –sumanus verslo sprendimas. Perkant paslaugas, atsiranda daugiau laisvo laiko, vietos, personalo, kapitalo ir išteklių, kuriuos galima tikslingiau panaudoti plėtrai skatinti, o ne logistikai valdyti.Tinkama tekstilės gaminių priežiūra yra svarbus higienos aspektas. Mes turime daugiau nei 100 metų profesionalios tekstilės gaminių priežiūros patirtį, kuri mums padeda užtikrinti, kad jūsų gaminius tinkamai apsaugosime ir grąžinsime jums.

Skaityti daugiau

Kodėl didžiausios Europos bendrovės naudojasi mūsų paslaugomis

icon_garments_green

Sertifikuoti rūbai

icon_calendar_green

Rūbai visada yra, kai jų reikia

icon_laundry_green

Ekonomiškas sprendimas

icon_diversity_green

Visą dėmesį galima skirti pagrindinei veiklai

Su malonumu padėsime

Mes su jumis susisieksime per dvi darbo dienas. Būtina užpildyti visus laukus.

Ar esate mūsų klientas?
Garments tailored for the Food and Beverage industry.jpg

Leiskite jums padėti įvykdyti reikalavimus

Mes žinome, kad reguliarūs patikrinimai yra būtina, nors ir daug laiko užimanti ir galbūt brangi jūsų darbo dalis. Būtent todėl, naudodamiesi bendrovės „Berendsen“ paslaugomis, gausite daugiau nei vien švarius skalbinius. Mes jums paaiškinsime, kaip veikia visas procesas, padėsime suprasti neretai painius standartus ir sertifikatų normatyvus tam, kad galėtumėte daugiau laiko skirti savo veiklai.

Skaityti daugiau

Jus taip pat galėtų sudominti...

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.