Pritaikyta sunkiajai ir lengvajai pramonėms

Mes žinome, kuo skiriasi saugumo jausmas nuo faktinės saugos

Tinkamos išvaizdos darbo rūbus rasti nesunku, bet, kai prireikia detalių ir priežiūros, padėsiančios užtikrinti, kad jūsų darbuotojai atitinkamoje aplinkoje jaustųsi saugiai ir patogiai, derėtų kreiptis į kažką, kas išmano jūsų veiklos sritį ne prasčiau nei jūs.

Kiekvienai užduočiai pritaikyta apsauga

Mes žinome, kad jūsų pramonėje pavojų yra praktiškai tiek pat, kiek darbų turi atlikti jūsų darbuotojai, todėl mūsų darbo rūbuose yra įdiegta keletas novatoriškų saugos sprendimų. Be to, visi rūbai yra aiškiai pažymėti skirtingų spalvų etiketėmis, padedančiomis suprasti, kokio lygio apsaugą šie rūbai užtikrina.

Metal and machinery.jpg

Svarbiausi dalykai – kiekvieną dieną

Diena po dienos, valanda po valandos

08:00

Būkite saugūs, kai pasipils žiežirbos

Mūsų produktų linija „Flame Protection“ ne tik pasižymi šiuolaikišku ir stilingu dizainu, bet ir užtikrina visapusišką apsaugą nuo žiežirbų suvirinimo metu ir lydyto metalo.

Gaukite daugiau duomenų, naudodami išmaniuosius rūbus

Mūsų novatoriškas išmaniųjų rūbų sprendimas suteikia jums galimybę sekti kiekvieną rūbą; tai reiškia, kad jūs visada žinosite, ar personalas reguliariai keičia ir laiku grąžina darbo rūbus. Visus duomenis galima nesunkiai fiksuoti priežiūros tikslams.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kodėl turėtumėte pirkti paslaugas?

Sprendimas pirkti tekstilės ir higienos paslaugas iš nepriklausomo tiekėjo –sumanus verslo sprendimas. Perkant paslaugas, atsiranda daugiau laisvo laiko, vietos, personalo, kapitalo ir išteklių, kuriuos galima tikslingiau panaudoti plėtrai skatinti, o ne logistikai valdyti.Tinkama tekstilės gaminių priežiūra yra svarbus higienos aspektas. Mes turime daugiau nei 100 metų profesionalios tekstilės gaminių priežiūros patirtį, kuri mums padeda užtikrinti, kad jūsų gaminius tinkamai apsaugosime ir grąžinsime jums.

Skaityti daugiau

Kodėl didžiausios Europos bendrovės naudojasi mūsų paslaugomis

icon_garments_green

Sertifikuoti rūbai

icon_calendar_green

Rūbai visada yra, kai jų reikia

icon_laundry_green

Ekonomiškas sprendimas

icon_diversity_green

Visą dėmesį galima skirti pagrindinei veiklai

Su malonumu padėsime

Mes su jumis susisieksime per dvi darbo dienas. Būtina užpildyti visus laukus.

Ar esate mūsų klientas?
Flame Protection_21.jpg

Norint, kad įrenginys veiktų, jį reikia reguliariai prižiūrėti. Darbo rūbus – taip pat.

Švarūs darbo rūbai – saugūs darbo rūbai, tačiau tai nereiškia, kad užtenka vien sudėti juos į skalbimo mašiną. Norint užtikrinti tinkamą saugos lygį, mūsų paslaugų paketuose numatyta, kad visi rūbai bus tinkamai apdorojami ir išbandomi tam, kad jūsų darbo rūbai būtų tokie saugūs, kaip nauji.

Jus taip pat galėtų sudominti...

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.