Padidinto saugumo drabužiai

Svarbiausia apsaugoti jūsų darbuotojus nuo produktų, o produkciją – nuo darbuotojų.

Tinkamos išvaizdos darbo rūbus rasti nesunku, bet, kai prireikia detalių ir priežiūros, padėsiančios užtikrinti, kad jūsų darbuotojai atitinkamoje aplinkoje jaustųsi saugiai ir patogiai, derėtų kreiptis į kažką, kas išmano jūsų veiklos sritį ne prasčiau nei jūs.

9 iš 10 dirbančiųjų žmonių nežino, kokią apsaugą jiems suteikia darbo rūbai

Ar tai turėtų mus stebinti, žinant, kad visą savo dėmesį jie privalo sutelkti į savo darbą? Būtent todėl mes užtikrinome, kad piktogramos leidžia rūbą dėvinčiam žmogui, jo kolegoms ir už darbo saugą atsakingiems specialistams aiškiai matyti, kokio lygio apsaugą kiekvienas rūbas suteikia.

Workwear.jpg

Svarbiausi dalykai – kiekvieną dieną

Diena po dienos, valanda po valandos

05:45

MultiSplash kolekcija

Naudodamiesi "MultiSplash" kolekcijos drabužiais, darbuotojai visada dirba be vargo ir patogiai bet kokioje darbinėje situacijoje. Apsauginiai drabužiai tinka chemijos pramonei, oro uostams, rangovams ir energetikos sektoriui. Darbo apranga suteikia optimalią darbo aplinkos apsaugą, kuri turi nenuspėjamą riziką ar galimas situacijas, kuriose būna sąlytis su cheminėmis medžiagomis. Dėl savo protingo dizaino "MultiSplash" kolekcija sertifikuota pagal EN 20471 standartą ir dar penkis kitus standartus. Spalva išlieka tokia pati ilgesnį laiką, net ir po daugelio plovimų.

Gaukite daugiau duomenų, naudodami išmaniuosius rūbus

Mūsų novatoriškas išmaniųjų rūbų sprendimas suteikia jums galimybę sekti kiekvieną rūbą; tai reiškia, kad jūs visada žinosite, ar personalas reguliariai keičia ir laiku grąžina darbo rūbus. Visus duomenis galima nesunkiai fiksuoti priežiūros tikslams.

Empower your data with smart garments.jpg
Outsourcing hero

Kodėl turėtumėte pirkti paslaugas?

Sprendimas pirkti tekstilės ir higienos paslaugas iš nepriklausomo tiekėjo –sumanus verslo sprendimas. Perkant paslaugas, atsiranda daugiau laisvo laiko, vietos, personalo, kapitalo ir išteklių, kuriuos galima tikslingiau panaudoti plėtrai skatinti, o ne logistikai valdyti.Tinkama tekstilės gaminių priežiūra yra svarbus higienos aspektas. Mes turime daugiau nei 100 metų profesionalios tekstilės gaminių priežiūros patirtį, kuri mums padeda užtikrinti, kad jūsų gaminius tinkamai apsaugosime ir grąžinsime jums.

Skaityti daugiau

Su malonumu padėsime

Mes su jumis susisieksime per dvi darbo dienas. Būtina užpildyti visus laukus.

Ar esate mūsų klientas?

Rūbai tokie patogūs, kad gali jus saugoti visą dieną

Mūsų išmaniosios ir patvariosios linijos „MultiSplash“ produktai yra padengti ultra-
repelentu, apsaugančiu juos dėvintį žmogų nuo cheminių medžiagų purslų ir atitinkančiu EN-20471 standarto reikalavimus.

Multisplash workwear petrochemical industry2.jpg

Jus taip pat galėtų sudominti...

Šiame tinklapyje naudojami slapukai. Toliau naršydami neprieštaraujate, kad juos naudotumėme. Informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti ieškokite mūsų slapukų politikos gairėse.